Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Imzot George Frendo

Nis mesha e Krishtlindjes në Katedralen e “Shën Palit” në Tiranë

Nis kremtimi i meshës së Krishtlindjes në Katedralen "Shën Pali", në Tiranë. Mesha e Krishtlindjes udhëhiqet nga Arqipeshkvi i Metropolit Tiranë-Durrës, Imzot George Frendo. Besimtarët...

Imzot George Frendo sqaron letrën drejtuar Komitetit Teknik: Kisha Katolike nuk është kundër izolimit, por kundër mënyrës si janë marrë masat kufizuese

Vendimi i Komitetit teknik të Ekspertëve për zgjerimin e fashës së ndalimit të lëvizjes nga ora 20:30 deri më 06:00 të mëngjesit ka gjetur...

Rama drejt Shkodrës, Imzot George Frendo del në deklaratë të jashtëzakonshme: Në emër të Zotit ju lutemi të kërkoni një zgjidhje paqësore

Kryeipeshkvin metropolit të Tiranë-Durrësit, imzot George Frendo, në një konferencë të jashtëzakonshme për media i është drejtuar politikanëve shqiptarë duke përsëritur thirrjen që ata...

Festa e Krishtlindjes, Imzot George Frendo: Të mësojmë nga një foshnjë

Imzot George Frendo O.P. Arqipeshkvi Metropolit i Tiranës dhe  Durrësit, ka uruar të gjithë besimtarët shqiptarë për festën e Krishtlindjes. Në...

Lajmet e fundit