Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

imuniteti natyror

Studimi i izraelitëve: Imuniteti natyror ofron mbrojtje me të gjatë dhe më të fuqishme kundër infektimit nga Delta, edhe sesa dy doza të Pfizer

Një studim i fundit i realizuar në Izrael ka dalë në përfundimin se, imuniteti natyror ofron mbrojtje me të gjatë dhe më të fuqishme...


Lajmet e fundit