Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

imitim

Agim Doçi: Luiz Ejlli më imiton në çdo gjë, por unë jam i paimitueshëm!

Autori i njohur i shumë këngëve shqiptare, Agim Doçi ka bërë një koment për banorin e shumëpërfolur të “Big BrotherVip”, Luiz Ejlli. Poeti u shpreh...

Greta Koçi një talent i pazbuluar, pas Shakohoxhës shikoni kush e ka radhën (VIDEO)

Këngëtarja Greta Koçi ka treguar që është e aftë të imitoj më së miri personat. Pas komentatorit Shakohoxha, Greta ka imituar motrën e saj...

Një fëmijë që imiton ministren. Gafat dhe prepotenca e qeveritarëve detyron edhe minorenët të tallen me ta

9 vjeçarja Mishel Zdrava e ka të sigurt suksesin në aktrim. Në kanalin “Youtube” në internet është publikuar një video e 9 vjeçares e...

Lajmet e fundit