Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

iltali

Trafikonin heroninë dhe kokainë, arrestohen 10 persona në Itali, mes tyre një shqiptar (Emri)

Një grup trafikantësh është goditur në Itali që merreshin me trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se operacioni është zhvilluar në në zonën e...

Xhaçka në Itali: Diskutuam mbi krizën ushqimore dhe rritjen e bashkëpunimit në rajonin e Mesdheut

Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka ka marrë pjesë në takimin “dialogu për Mesdheun” me ftesë të Ministrit të Punëve të Jashtme të Italisë, Antonio...

Shqiptari, pjesë e grupit kriminal, futet në komisariat për të kërkuar informacion, i ndodh e papritura

Një shqiptar me banim në Itali, ka shkuar me këmbët e tij drejt burgut, i pavetëdijshëm se policia italiane kishte informacione rreth të shkuarë...

Lajmet e fundit