Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

iliri

VIDEO/ Iliri puthi vajzën në buzë, “shpërthejnë” kritikat në rrjetet sociale

Kjo mbrëmje festive në “Big Brother” është shoqëruar nga supriza dhe emocione të forta. Vëllai i Madh është kujdesur që banorëve t’iu plotësojë dëshirat e...

VIDEO/ Tha se Iliri del nga “Big Brother”, Sabiani çohet dhe shkon të “rrahë” gazetarin në mes të emisionit

Sabiani ishte një ndër banorët më të dashur për publikun shqiptar në “Big Brother Vip”. Brenda shtëpisë ai arriti të krijonte një miqësi të...

VIDEO/ Mes këmbëve të Arjolës, Iliri ndez atmosferën me kërcimin provokues

Përveç debateve në shtëpinë e “Big Brother” herë pas here nuk mungojnë as lojërat. Së fundmi ata kanë luajtur lojën e quajtur “Jenga” ose “Kulla...

Plas keq mes Ilirit dhe Fifit, balerini nuk duron dot më dhe “shpërthen”: Të dhj**sha turinjtë…

Pasi të gjithë banorët e shtëpisë së “vëllait të madh” u dënuan për të qëndruar në dhomën e dënimeve, disa prej tyre patën mundësinë...

“Iliri është 100 mijë euroshi i Sabit”, Xhemi i bën deklaratën epike Arbanës

Sabiani dhe Iliri janë bërë miq të mirë në “Big Brother VIP” dhe marrëdhënien e tyre e kemi kuptur të gjithë, Pak ditë më parë...

Nuk u lejohen takimet jashtë studios, konkurentët e Përputhen +40 thyejnë rregullat, fshehtazi në lokale duke u puthur (EMRAT)

Në redaksinë e Newsbomb.al kanë mbërritur disa foto nga ndjekësit tanë, ku shihen disa prek konkurentëve të emisionit Përputhen +40 të cilët takohen fshehurazi...

Lajmet e fundit