Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

iliri

Mungoi në dasmën e “100 mijë euroshit” të tij, ja ç’po bënte Sabiani kur Iliri po martohej në Durrës

Fituesi i “Big Brother VIP” Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela Morini ditën e djeshme kurorëzuan dashurinë e tyre me një ceremoni martesore...

I ka dhënë fund miqësisë me Ilirin? Sabiani i “vë vulën” me postimin e fundit

Prej disa ditësh lart e poshtë po qarkullojnë thashethemet se miqësia mes Sabianit dhe Ilirit është krisur. Shkak për këtë u bë një deklaratë e...

Hakmarrje ndaj Donaldit? Çfarë bëri mami i Beatrix për Ilirin që i habiti të gjithë

E ëma e Beatrix Ramosajt së fundmi i ka lënë të gjithë me “gojë hapur”. Ajo ka publikuar në “InstaStory”, një video ku Trixa...

Me zemër të thyer! Monika përballet me Ilirin pas BBV: Jam lënduar…

Monika Lubonja dhe Ilir Shaqiri janë përballur për herë të parë pas përfundimit të Big Brother Vip. Aktorja ka thënë se nuk ka patur mundësi...

Si arriti Alketa Vejsiu të prekte “Sanremon”? Iliri bën DEKLARATËN e papritur: Ndërhyri..

Banorët e “Big Brother Vip” së fundmi u përballën me disa lajme ku duhet të gjenin se cili ishte i vërtetë dhe cili jo. Një...

Puthja e “zjarrtë” në buzë mes Ilirit dhe Arjolës, reagon për herë të parë bashkëshortja italiane e balerinit, HABIT me deklaratën

Prova e kësaj jave për banorët e shtëpisë së “Big Brother” ishte që të luanin një pjesë prej një filmi të vjetër shqiptar. Iliri dhe...

VIDEO/ Iliri si “veshka mes dhjamit”, pas PUTHJES me Arjolën nuk PËRMBAHET as me Monikën

Prej katër muajsh banorët e Big Brother të mbyllur brenda në shtëpi kanë krijuar afrimitetet e tyre me njëri-tjetrin. Një ndër më të diskutuarit janë...

Video/ “Çmendet” Monika, hipën mbi karrige dhe tenton të zhvishet para Donaldit dhe Ilirit

Big Brother Vip është formati më i komentuar pasi banorët nuk lënë ditë pa bërë “prapësira”. Së fundmi ka qenë aktorja Monika Lubonja e cila...

Loja “shtet, qytet” fut në “sherr” banorët, Beniada kritikon Ilirin: Nuk dini të shkruani shqip edhe më bëni mua…

Banorët e “Big Brother Vip”, mbrëmjen e djeshme kanë luajtur lojën e famshme “shtet, qytet”. Lojë e cila është bërë shkaktare për konflikte dhe...

“Ti hapi këmbët, unë e mjel”, Monika dhe Iliri sqarohen për “treshen”: Bëje me gruan tënde

Marrëdhënia mes Ilirit dhe Monikës në shtëpinë e “Big Brother” që prej fillimit ka qenë e lëkundur. Pas një “miqësie”, ata u distancuan dhe tani...

Lajmet e fundit