Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ilir toska

‘I papërshtatshëm në detyrë’, sot merret vendimi për gjyqtarin e Apelit

Ditën e sotme pritet të merret vendimi  për gjyqtarin e Apelit, Ilir Toska, nëse do të konfirmohet apo jo në detyrë. ...

Gjyqtari i Apelit të Tiranës përballë KPK: Zbardhet skeda e pasurisë së Ilir Toskës

Ky raport është prodhuar nga BIRN pas administratimit të deklaratave të pasurisë së këtij subjekti nga Inspektoriatin i Lartë i Deklarimit dhe Kontrolli...

Lajmet e fundit