Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Ilir Thana

Një miliardë lekë dëm shtetit, sekretari i Ministrisë së Financave sëmuret në burg dhe e dërgojnë në spital

Arlind Gjokutaj, sekretar i Përgjithshëm i Ministrisë së Financave, ka përfunduar në spital. Mësohet se zyrtari i lartë që akuzohet për një dëm 1.2...

Arrestohet sekretari i përgjithshëm i Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë, në pranga dhe dy drejtorë

Sekretari i përgjithshëm i Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë, Arlind Gjokutaj është arrestuar për shpërdorim detyre. Mësohet se në pranga janë vënë edhe dy...

Lajmet e fundit