Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

ilir shqiri

“Një pjesë të parave ia kam dhënë Sabianit”, Ilir Shaqiri zbulon çfarë bëri me çmimin e madh

Fituesi i “Big Brother Vip”, Ilir Shaqiri ka rrëmbyer sërish vëmendjen e publikut dhe ka habitur të gjithë me deklaratën e bërë së fundmi. E...

“Big Brother Vip” nuk gjen qetësi, Ilir Shaqiri dhe Donaldi drejt përplasjes fizike: Ta tregoj nesër unë ty (VIDEO)

Mesa duket qetësia në shtëpinë e “Big Brother Vip” nuk ka zgjatur shumë pasi një situatë majft e tensionaur është krijuar ditën e djeshme. Situata...

Muzikë, zjarr dhe cigare, shikoni si e kaluan natën e parë banorët e “Big Brother Vip”

Nata e parë e “Big Brother Vip”, ka nisur me shumë alegri dhe banorët janë përfshirë në biseda duke njohur kështu më shumë njëri-tjetrin. Sapo...


Lajmet e fundit