Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

ILIR SHAQIRI

Policia shkon të arrestojë Ilir Shaqirin, ja si ia hodhi balerini

Pas fitores së çmimit të madh në “Big Brother Vip”, balerini Ilir Shaqiri është kthyer në një personazh mjaft të komentuar dhe të ndjekur...

PLASI! “Po k*ri po”, fjalori degradues i Ilir Shaqirit, koreografi i nxjerr mesazhet private

Përplasja mes koreografit Tan Brama dhe fituesit të Big Brother Vip, Ilir Shaqirit, vazhdon. Ditën e djeshme i ftuar te “Rudina” Iliri u shpreh se...

Ermal Mamaqi “i bën rrengun” Ilir Shaqirit, balerini nuk përmbahet dhe shan në mes të detit (VIDEO)

Ermal  Mamaqi dhe Ilir Shaqiri duket se kanë një raport shumë miqësor me njëri-tjetrin. Edhe gjtë kohë kur balerini ishte në shtëpinë e “Big...

FOTO/ Tregoi se ishte i dashuruar brenda BB VIP, ish-banori prezanton për herë të parë partneren

Kur ndodhej brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, Arbër Sulstarova foli shumë për vajzën që i kishte rrëmbuer zemrën.  Mirëpo, ndonëse e përmendi gjatë gjithë...

Ilir Shaqiri martohet në Durrës, balerini i njohur ceremoni përrallore buzë detit

Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela janë martuar pasditen e sotme. Martesën e ka celebruar kryebashkiaku Erion Veliaj, ndërsa shoqërues ka zgjedhur Ermal...

“Sytë e tu…”, Ilir Shaqiri habit me komentin në videon e Arjola Demirit

Aktorja Arjola Demiri është ndër personazhet më të komentuar në rrjetet sociale pas daljes së saj nga Big Brother Vip. Ajo ka pasur një marrëdhënie...

E “masakruan” kur ishte në BBV për atë veprim, Ilir Shaqiri “s’e vret mendjen”, publikon videon duke puthur sërish në buzë vajzën

Ilir Shaqiri është ndër personazhet me të komentuara së fundmi pas fitores në Big Brother Vip. Gjatë kohës që ishte në BBV ai ka treguar...

Mediat italiane jehonë lajmit të fitores së Ilirit: Gjithmonë ka luajtur si…

Fitorja e balerinit të njohur shqiptar, Ilir Shaqiri në "Big Brother Vip" , ka bërë bujë jo vetëm në mediat shqiptare, por dhe në...

Fituesi i “Big Brother VIP” është Ilir Shaqiri

Iliri Shaqiri është zyrtarisht fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Albania”! Pas një eksperiencë të paharruar, që ka zgjatur më shumë...

VIDEO/ “Je pasionant”, Arjola nuk përmbahet përballë Ilirit: Po të fute llapën të shkrin

Aktorja e humorit Arjola Demiri gjatë një bisede në shtëpinë e Big Brother Vip, në dhomën e gjumi, së bashku me Monikën dhe Einxhelin...


Lajmet e fundit