Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

ilir metas

Presidenti Meta solidarizohet me Gjermaninë, e goditur nga përmbytjet shkatërrimtare me disa viktima

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shprehur solidaritetin e tij me Gjermaninë mike, pas përmbytjeve të mëdha të cilat kanë shkaktuar disa viktima dhe...

Çdekretimi i zgjedhjeve, Meta LETËR Komisionit të Ligjeve: Po përpiqen të më godasin

Presidenti Ilir Meta i ka kthyer përgjigje me anë të një letre Komisionit të Ligjeve lidhur me dekretin për çdekretimin e datës së zgjedhjeve...

Lajmet e fundit