Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

ilir metaj

Deputeti i PS i kthehet Lelit dhe prefektit të Vlorës: Zjarrfikësit s’kanë nevojë për qokat tuaja! Mos i lini me shkurre në dorë

Ilir Metaj, deputet i zgjedhur i PS në Vlorë, kërkon nga kryebashkiaku Dritan Leli dhe Prefekti që të mos bëjnë qoka me zjarrfikësit, por...

Deputeti i ri donte të godiste Dritan Lelin me Lungomaren, reagon Bashkia: Na vjen keq po e ka kërkuar Arkitekti Belg që merret me...

Pasi prishi marrëdhëniet me kryeministrin Edi Rama, edhe deputeti i PS-së në Vlorë ka sulmuar hapur kryebashkiakun Dritan Leli. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Profesori i tronditur nga vetëvrasja e komshiut: Më fal nënë, të humba në kumar

Sot ne mengjes nje grua u gdhi e ve, me tre femije te vegjel per te rritur dhe nje mal me borxhe ne...

Ilir Meta zbulon “sekretin”, si do quhej sot nëse do ia kishte vënë emrin gjyshja

Ilir Meta, i ftuar sonte në studion e ‘Opinion’, në intervistën e parë pas zgjedhjes së tij si President, veç të tjerash ka zbuluar...

Teksa votohej për Ilir Metën President, deputeti i PS befasoi të gjithë me atë çfarë përsëriste vazhdimisht

Sigurisht ditën e djeshme, fokusi në gjithçfarë ndodhi në Kuvend, ishte pikërisht momenti i votimit por tani që gjithçka ka mbaruar dhe Ilir Meta...

Lajmet e fundit