Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

ilir meta

Ilir Meta nën shoqërinë e Aleksandër Gjokës: Zëri i dashur i zemrave tona, të frymëzon për ta nisur nga e para

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shfaqur krah artistit Aleksandër Gjoka. Ka qenë vetë Meta i cili ka postuar në llogarinë e tij...

“Faleminderit edhe nënës, më dha jetën dhe emrin”, Meta publikon foton e veçantë në ditën e lindjes

Ish-presidenti dhe kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta feston sot ditëlindjen e tij të 53-të. AI ka ndarë një foto të veçantë me...

Ish-presidenti Meta feston sot ditëlindjen e 53-të

Ish-kreu i shtetit dhe aktualisht drejtuesi i Partisë së Lirisë, Ilir Meta feston sot ditëlindjen. Ai bën 53 vjeç dhe ka marrë një urim...

Meta: Rama i frikësuar dhe i tmerruar nga opozita, qytetarët do derdhen det e oqean në kutitë e votimit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, edhe njëherë është shprehur i bindur për fitoren e zgjedhjeve të 14 Majit. Meta theksoi se opozita në...

FOTO/ Iftari bën bashkë Metën me Veliajn dhe Ballën, nuk mungon as Yuri Kim

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë me nisjen e Muajit të Madhërishëm të Ramazanit ka shtruar Iftarin e parë ku dhe ka bërë bashkë figura të...

Meta zotohet: Në mandatin e parë do të dyfishojmë penisonet, Rama zero përkujdesje për të moshuarit

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta,  është takuar paraditen e sotme me pensionistët në Tiranë për të dëgjuar problematikat me të cilat ata...

Meta takon banorët e Njësisë Nr. 7 në Tiranë: Ecim të sigurtë drejt 14 majit, ditën e triumfit të demkracisë

Kryetari i Partisë së Lirisë,  Ilir Meta ka takuar pasditen e sotme banorët Njësinë Nr. 7 në Tiranë. Ai thotë se PL vijon rrugëtimin...

Meta: Ja pse shqiptarët largohen jashtë vendit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka zhvilluar një takim me qytetarët e njësisë 5, ku u njoh me shqetësimet dhe problematikat e...

Meta: Raporti i DASH konfirmon shqetësimet e ngritura nga opozita me forcë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta  ka komentuar raportin e DASH që nxin qeverinë e Edi Ramës. Përmes një postimi në "Facebook", ai shkruan...

Meta krah Luçiano Boçit në Elbasan: Mundësia erdhi, votojeni profesorin që prindërit të mos jetojnë me ankthin e ikjes tuaj

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shfaqur këtë të hënë në Elbasan, në mbështetje të kandidatit për kryebashkiak, deputetit të PD Luçiano...

Lajmet e fundit