Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ilir meta

Shqetësimi i ISP-së: Presidenti të reagojë, KPA vijon prej muajsh pa anëtarësi të plotë, Luan Daci u shkarkua por vota e tij ka qenë...

Instituti i Studimeve Politike i ka ngritur shqetësimin se Kolegji i Posaçëm i Apelimit prej muajsh po vijon punën pa anëtarësi të plotë.Sipas ISP-së,...

Spiropali sulmon Metën: E ka përjashtuar veten nga të qenurit President me sjelljen e tij të turpshme, vendos Rama nëse do të jem prapë...

Deputetja socialiste Elisa Spiropali ka folur për shkarkimin e Presidentit Meta, ku u shpreh se Ilir Meta e ka përjashtuar veten nga të qenurit...

Elisa Spiropali: Problemi i Bashës nuk është 25 prilli, por zgjedhjet brenda PD-së në 30 korrik. Ilir Meta ka marrë një shuplakë të madhe...

Ministrja socialiste, Elisa Spiropali, është shprehur ditën e sotme se problem i kryedemokratit Basha nuk janë zgjedhjet e humbura të 25 prillit, por zgjedhjet...

Mesazhi i Metës në Ditën Ndërkombëtare të Familjes: Ta fuqizojmë për të forcuar shoqërinë dhe atdheun

Presidenti Ilir Meta, në Ditën Ndërkombëtare të Famijes është takuar me nxënës dhe mësues të shkollave të ndryshme të vendit, ku ka folur mbi...

Meta mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Ahmet Golemit: Do të mbetet një “universitet” për brezat e sportistëve të rinj shqiptarë

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të boksierit të njohur Ahmet Golemi. Me anë të një postimi...

Shkarkimi i Metës, Balla nga Cërriku: Duhet të heshtim para Komisionit, interesi më i madh është rruga drejt BE, ftuam dhe opozitën për kontribut...

Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla foli për kërkesën për bashkëpunim me opozitën, si edhe për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Nga Cërriku...

Presidenti Meta takon krerët e KMSH-së, uron Fitër Bajramin: Sakrificat të na shërbejnë të gjithëve për një shoqëri me njerëzore! Gazetarët e pyesin për...

Presidenti Ilir Meta ka qenë paraditen e sotme në zyrtar e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë ku është takuar dhe ka uruar udhëheqësit dhe besimtarët...

Meta uron festën e Fiter Bajramit dhe citon Kuranin: Lehtësoni dhe mos vështirësoni, MOS nxissni urrejtje!

Presidenti i vendit Ilir Meta ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit. Në një postim në Facebook, Kreu i Shtetit shprehet se shumë...

Meta reagon për ngjarjet që kanë TRONDITUR vendin: Revanshi i krimit kërkon masa parandaluese, autorët duhet të ndalohen sa më parë

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me ngjarjet e rënda që kanë tronditur vendin ditët e fundit. Me anë të një postimi në rrjetet...

Dita Ndërkombëtare e Infermierit, Meta mesazh: Kanë bërë punë heroike, duke luftuar ditë e natë me humanizëm

Presidenti Ilir Meta uron përmes një mesazhi të gjithë infermierët, sot më 12 Maj, në Ditën Ndërkombëtare të Infermierit. Sipas Metës, në këtë periudhë...

Lajmet e fundit