Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Ilir Kulla

Këshilltari i Metës publikon FOTON “sekrete” dhe ironizon deputetin e “pensionistëve”: Kur të voton për shkarkim ky rrushi këtu…

Këshilltari i Presidentit Meta, Ilir Kulla publikon një foto të deputetit Selami Jenishehri dhe ironizon këtë të fundit duke thënë se “kur të voton...

Policia Italiane zbardh mashtrimin: Ja si Berisha e Meta përdorën Ilir Kullën, për të publikuar fakenews-in për mbetjet toksike (DOKUMENTAT)

Zbardhen dokumentet e mashtrimit të madh të vitit 2017, ku ministria e Brendshme Italiane akuzon Sali Berishën dhe Ilir Metën, se kanë aktivizuar Ilir...

Ndërroi jetë nga Covid-19, ish-këshilltari i Metës mesazh prekës për shoferin e Spiropalit: Do të të kujtojmë gjithmonë si…

Ditën e sotme ndërroi jetë nga koronavirusi 58-vjeçari Gani Potka, shofer i ministres për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. Dhimbje e madhe për familjen...

U akuzua se pagoi ish-senatorin italian për ‘FAKE NEWS’ kundër qeverisë, reagon këshilltari i Metës: Shpifje për të hequr vëmendjen nga dështimi i ‘Zgjedhores’

Pas lajmit të publikuar nga mediat itaiane se këshilltari i Presidentit Meta, Ilir Kulla ka paguar pronarin ish-senatorin, njëkohësisht dhe pronarin e një portali...

SKANDALI për mbetjet e groposura në Shqipëri, media italiane: Këshilltari i Metës rryshfet ish-senatorit për ‘FAKE NEWS-in’ kundër qeverisë (E PLOTË)

Lajmi i vitit 2017 se në Shqipëri ishin groposur mbetjet e 1300 kontenierëve që kishin për destinacion Maqedoninë, bëri bujë të madhe në media....

Këshilltari i presidentit jep lajmin e mirë për Alvin Berishën, ironizon qeverinë: Djali ndodhet në Liban, shijoni propagandën

Djaloshi Alvin Berisha është nisur drejt Libanit pasi u çlirua pas 5 vitesh nga kampi i Al-Holit në Siri. Këshilltari për...

SA MIRË BËRE QË VDIQE, DRITËRÒ!

Në përvjetorin e ndarjes nga jeta PELLUMB KULLA Të qoftë i lehtë dheu që të hodhën përsipër, o njeri! Dhe më...

Analisti i njohur publikon VIDEON gjysmë i zhveshur, sfidon të ftohtin dhe borën në Dajt

Temperaturat shumë të ulëta dhe acari  që ka pushtuar vendin ditët e fundit nuk e ka ndaluar analistin e njohur Ilir Kulla të dalë...

“Sa ishte gjallë s’i dhatë një kafe”, analisti godet “ata që bëjnë sikur i dhimbset Hajdaraga”

Kështu shprehet analisti Ilir Kulla, teksa thotë se socialistët e braktisën ish-ministrin Luan Hajdaraga, edhe pse për pesë vite janë në pushtet. ...

Vajza e analistit të njohur feston ditëlindjen, të ftuar specialë familja e presidentit Meta (FOTO)

Vajza e analistit të njohur Ilir Kulla feston ditëlindjen. Ndërsa të ftuar specialë në ditëlindjen e vogëlushes është familja e presidentit Meta. ...

Lajmet e fundit