Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

ilir konomi

EMOCIONUESE/ Pas 30 vitesh punë intensive, spikeri Ilir Konomi del në pension: Ndihem i privilegjuar që punova për Zërin e Amerikës

Gazetari dhe njëkohësisht spikeri i lajmeve të Zërit të Amerikës, Ilir Konomi ka përfunduar misionin e tij prej 30 vitesh punë intensive. Lajmi është...

Lajmet e fundit