Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

Ilir Kadia

Gazetari tregon historinë e ambasadorit shqiptar: Di 19 gjuhë, e thirrën në OKB të përkthente diplomatët sovjetikë se nuk i merrnin vesh

Gazetari Ilir Kadia ka ndarë një foto me mikun e tij Zef Simoni, ambasador i Shqipërisë në OKB dhe tregon një histori të veçantë...

Denoncimi i gazetarit nga urbani i “Porcelanit” në Tiranë: Është 42 gradë, kondicioner nuk ka! Po shkrijmë

Gazetari Ilir Kadia bën një denoncim nga një urban i një prej linjave kryesore të Tiranës. Nga urbani i “Porcelanit” ai shkruan se mjeti...

Rama i bëri djalin zv.ministër, reagon ish-këshilltari i Berishës, Ilir Kadia: Ata që fyejnë, s’mund të jenë miq me mua

Ish-këshilltari i Lulzim Bashës, Besart Kadia u emërua dje zv.ministër i Financave në qeverinë e socialistëve, një lëvizje që u prit me reagime të...

KUJTESA/ Gazetari ritregon shqetësimin e Berishës për shëndetin e Dritëro Agollit, biseda me Sadijen: I thuaj Saliut se prej vitesh e kemi mik shumë...

Ilir Kadia, gazetar, ish këshilltar i kryeministrit Berisha në periudhën e qeverisjes së PD, kujton një histori të shtatë viteve më parë, ku i...

Ish-këshilltari i Berishës tregon ‘pengun’: Po të ishte armiku do shkoja të votoja, t’i fusja një ‘plumb’ ballit

Ish-këshilltari i Sali Berishës, Ilir Kadia rrëfen “pengun” e këtyre zgjedhjeve.   Ndërsa bën një retrospektivë nga zgjedhjet për partinë, Kadia...

Ish-këshilltari i Berishës: Pse tunelit të Kërrabës nuk i vëmë emrin e Sokol Olldashit?!

Ditën e djeshme u inaugurua autostrada që lidh Prishtinën me Shkupin, ndërsa mori emrin e Arbën Xhaferrit, politikanit shqiptar në Maqedoni. ...

‘IKA, SHPËRNDAJENI LAJMIN’, Bardhyl Londo sëmurë në spital

Shkrimtari i madh Bardhyl Londo po kalon një periudhë të vështirë shëndetësore. Ai i ka trembur të gjithë miqtë kur ka...

E pabesueshme/ Ish-këshilltari i Berishës falenderon publikisht Sandër Lleshajn

Sandër Lleshi faleminderit!”, shkruan Kadia.

Ish-këshilltari i Berishës publikon foton e rrallë, tregon çfarë i tha pastruesja për kartolinat

Ishin urimet për Vitin e Ri që karriget e zyrave i dërgonin karriges time të inventarit”, shkruan Kadia.

Çmallje me Tan Minarrollin!

-Duke parë "Delegacionin"-   Nga Ilir Kadia Ndejta dy orë me Artan Minarrollin sot! Tek kinema "Millenium"! Më mori përdore dhe...

Lajmet e fundit