Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

ilir dashi

Meta: I prekur thellë nga humbja e parakohshme e mikut Ilir Dashi

Presidenti Ilir Meta shpreh ngushëllimet për ndarjen e parakohshme nga jeta të ish-politikanit dhe ish-biznesmenit Ilir Dashi. “Shumë dhembje për ndarjen e tij nga jeta,...

Ndahet nga jeta në moshë të re ILIR DASHI, ish-aktori, ish-biznesmeni, ish-politikani, prej më shumë se një viti jetonte në Afrikë

Kush e ka takuar njëherë në jetë, nuk ka pasur mundësi të mos mendojë se do të miqësohej shumë shpejt me Ilir Dashin, djalin...

Dorëheqja e Alizotit, emërohet drejtori i ri i Hekurudhave

Ilir Dashi është emëruar drejtor i Përgjithshëm i Hekurudhës pas dorëheqjes nga ky post të Genc Alizotit, i cili u largua disa javë më...

Lajmet e fundit