Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

TAG

Ilir Beqaj

Shpërblim për vit të ri? Beqajt ‘nuk i del e keqja me pensionistët’: S’është koha të hapim orekse

Deputeti Ilir Beqaj ka çuditur sërish me deklaratën që ka bërë sot në Report tv, në lidhje me shpërblimet për pensionistët për vitin e...

E lanë jashtë PS-së dhe zgjedhjeve, Ditmir Bushati ‘karshillëk’ nga Danimarka

Ditmir Bushati ishte deri dje një nga figurat më të rëndësishme në PS në qarkun e Shkodrës, mirëpo ky qark tanimë është nën drejtimin...

Doktor Besnik JAKAJ shpërthen ndaj ish-ministrit: Mashtrimet e Beqes për farmaceutikën dhe mallkimi i qytetarëve për të!

Doktor Besnik Jakaj, ish-drejtor i ISHP ka shpërthyer ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqaj. U duk sikur Beqaj e kishte mbyllur...

Propozimi i Beqajt, spitalet private të bëjnë tampone për Covid-19, qoftë edhe me PPP nga qeveria

Pandemia e COVID-19 është kthyer në një situatë serioze dhe shqetësuese në Shqipëri, pasi ka një shtim të theksuar të të infektuarve por dhe...

Meta kërkoi reflektim urgjent ndaj situatës së Covid-19, thumbon Ilir Beqaj: Po këta muskëtierët e t’u venedikas që përqafohen…

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta, kërkoi ditën e sotme një reflektim urgjent, serioz, të përgjegjshëm e transparent nga institucionet përgjegjëse ndaj situatës...

Dita Botërore e luftës kundër duhanit/ Beqaj: Histori suksesi për qeverinë Rama, prej 6 vitesh ligji në Shqipëri mbron shëndetin

Ish-ministri i Shëndetësisë dhe deputeti i PS Ilir Beqaj ka reaguar në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Luftës kundër duhanit. Sipas...

‘Çdo familje t’i japim smartphone dhe tablet’, Beqaj propozim qeverisë: T’u mundësojmë aksesin në internet të varfërve

Deputeti i Kuvendit Ilir Beqaj ka propozuar që çdo familjeje të varfër në Shqipëri t'i mundësohet aksesi në internet. Ai tha...

Propozoi uljen e pensioneve, Ilir Beqaj sqaron deklaratën e bujshme: Propozimi im është që pensionistët Petrit Vasili dhe Klajda Gjosha të mos marrin..

Deputeti i Kuvendit Ilir Beqaj ka qenë në qendër të sulmeve në dy ditët e fundit, pas një shkrimi ku thuhej se qeveria duhet...

‘Ilir Beqaj propozoi ulje pensionesh dhe pagash’, Rama e thotë hapur: Nëse pensionet dhe rrogat do të preken, do të preken vetëm për…

Kryeministri Edi Rama sot në një lidhje live për qytetarët, e tha hapur se nuk do të ketë ulje pensionesh apo pagash. ...

‘Nëpërmjet Ilir Beqajt, Rama propozon ulje pagash’, Bardhi: Qeveria ka 220 mln euro nga koncesionet, kryeministri ka hallin e biznesit të vet

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar pas propozimit të ish-ministrit Ilir Beqaj, për uljen e pagave në sektorin publik dhe...

Lajmet e fundit