Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Ilir Beqaj

“Si s’paska GISHT MINISTRI?!” gazetari bën deklaratën e FORTË: E njëjta skemë dhe te Shëndetësia, një set sterilizimi nga 3 euro, shkoi 120 EURO

Gazetari i kronikës, Elton Qyno thotë se për tenderin korruptiv të uniformave të policisë, nuk ka se si të mos ketë gisht ministri i...

SHPËRTHIMI i Doktor PAJTIM LUTAJ: Mjekët e rinj refuzojnë specializimin, shkak të pafytyrët, dallkaukët e turkoshakët (ARSYET)

Në një alarm të gjatë, që e ka quajtur “SOS”, doktor Pajtim Lutaj akuzon njerëzit që hartuan politikat e zbatuara nga qeveria për shëndetësinë...

Nuk arriti objektivin për 4 mandate në Shkodër dhe mbeti jashtë Parlamentit, Ilir Beqaj kërkon falje: Nuk e përmbusha dot detyrimin tim

Ilir Beqaj, drejtues politik i Partisë Socialiste të Shkodrës , kërkon falje që nuk arriti të siguronte 4 mandate në këto zgjedhje në qarkun...

Mbyllet “Shkodra”, PS merr 3 mandate, Ilir Beqaj nuk thyen dot herësin dhe mbetet jashtë Parlamentit; Te PD “digjen” Bardh Spahia e Nard Ndoka

Qarku i Shkodrës ka mbyllur mëngjesin e sotëm procesin e numërimit të votave preferenciale për secilin kandidatë të gjithë partive që garuan në 25...

Ilir Beqaj rrezikon të mbetet jashtë parlamentit, votat personale nuk po e ndihmojnë ish-ministrin, listën e kryeson Benet Beci

Ish-ministri socialist Ilir Beqaj me shumë mundësi do të jetë jashtë parlamentit të ardhshëm. Pasi nuk arriti të sigurojë mandatin përmes votave të partisë,...

Ilir Beqaj: Në Shkodër marrim 4-5 mandate. Topalli dhe Patozi i marrin vota PD-së

Deputeti socialistë Ilir Beqaj duke komentuar situatën politike në vend, por kryesisht në qarkun e Shkodrës, tha se epërsia e PS është e sigurtë....

‘Na ka ngec sharra në gozhdë’, Rama sulmon Voltana Ademin nga Shiroka: Nuk e prish terezinë për punët tuaja. Kur ti ja jep votën...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim me qytetarët dhe simpatizantët socialistë në Shkodër. I shoqëruar nga deputeti i PS, Ilir Beqja, Rama...

Bushati denoncon Ilir Beqajn: Po dhunon Kodin Zgjedhor! Bën thirrje në qendra shëndetësore që të votojnë PS

Drejtuesi politik i PD në Shkodër, Helidon Bushati ka denoncuar sot publikisht veprimet e deputetit Ilir Beqaj në zonën e Pukës dhe Fushë-Arrëzit. Kandidati...

Zjarrëvënia e qëllimshme në bujtinën në Theth, reagon Ilir Beqaj: Ky është atentat për të gjithë Dukagjinin, Gëzimi investoi kursimet e 20 viteve në...

Mbrëmjen e djeshme disa persona të paidentifikuar i kanë vënë flakën një bujtine në Theth në pronësi të biznesmenit Gëzim Olaj.Dëmi i llogaritur nga...

Plas debati në Komision/ Gjuzi: Beqaj është pjesë e LGBTI-së, i kthehet deputeti i PS: Hormonet e një gjinie prevalojnë mbi hormonet e tjera

Komisioni i Veprimtarisë Prodhuese ka zhvilluar mbledhjen e radhës për miratimin e projektligjit për Censin e Popullsisë dhe të Banesave. Gjatë...


Lajmet e fundit