Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

Ilir Beqaj

Ilir Beqaj 8 orë në SPAK, zbardhet dëshmia e ish-ministrit: Proceduarat e ligjshme, s’kam përfituar asgjë

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj dje dha dëshminë e tij në Prokurorinë Speciale ku është pyetur për gati 8 orë lidhur me koncesionin e...

Koncesioni i sterilizimit / Ilir Beqaj del pas 8 ORËSH nga SPAK-u: Dhashë shpjegimet para dy prokurorëve

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka përfunduar dëshminë e tij në Prokurorinë Speciale ku është pyetur për gati 8 orë lidhur me koncesionin e...

Me çantë në krah, ish-ministri Ilir Beqaj shkon në SPAK për koncesionin e sterilizimit (FOTO)

Ish-ministri socialist i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka mbërritur pak momente më parë në ambientet e Prokurorisë Speciale SPAK. Ai do të merret në pyetje...

Abuzim me tendera, SPAK nis hetimet për ish ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj

Gazetari Arsen Rusta thotë se SPAK ka nisur hetimin ndaj ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Sipas Rustës, ish-ministri akuzohet për shpërdorim detyre dhe sipas tij...

Rikthehet FUQISHËM Ilir Beqaj, Qeveria i lë në dorë menaxhimin e FONDEVE TË HUAJA në Shqipëri, i merr disa kompetenca Ministrisë së Financave

Agjencia e shumëpërfolur për menaxhimin e donacioneve të huaja që drejtohet nga Ilir Beqaj, me vendim të Këshillit të Ministrave tashmë ka marrë në...

Nën hetim nga SPAK, Rama flet për emërimin e Ilir Beqajt në krye të Agjencisë së Donatorëve: E vlerësoj shumë për aftësinë e tij

Kryeministri Edi Rama u pyet se përse vendosi që t’i besojë drejtimin e Agjencisë së Donatorëve Ilir Beqajt, pasi ky i fundit është nën...

Agjencia për fondet e donatorëve “në dorën” e Ilir Beqajt, Basha: Ia keni varur në qafë si mëlçitë ujkut, Iliri i bëmave të korrupsionit...

"Ilir Beqajn e check-up it dhe dhjetëra bëmave të tjera të korrupsionit madhor po e valëvisni me krenari të pashpjegueshme përpara shqiptarëve dhe ndërkombëtarëve...

I shpëtoi “syrit” të medias, Ilir Beqaj merr fjalën, ambasadorja Kim mbyll dosjen dhe largohet nga mbledhja, çfarë ndodhi?!

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi dje zhvilloi një takim Konsultativ me Donatorër, ku pjesë ishin dhe ambasadorja e SHBA, Yuri Kim dhe ambasadori i...

E njofton Çuçi, ky është posti i rëndësishëm që i është besuar Ilir Beqajt

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi në takimin Konsultativ me Donatorër, tha se ish ministri Ilir Beqaj është zgjedhur në krye të agjencisë që merret...

Momenti i sikletshëm, Ilir Beqaj nxiton të urojë Ulsi Manjën dhe gati sa nuk e puth (FOTO)

UIsi Manja u surprizua sot në Asamblenë e PS, pasi kryeministri Edi Rama i besoi postin e ministrit të Drejtësisë. Pas kësaj kolegët e uruan...

Lajmet e fundit