Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

TAG

Ilir Babaramo

16 shkurti/ Deklarata e papritur: Të hiqen urgjent sendet me vlerë nga Kryeministria

Analisti Ilir Babaramo ka bërë një deklaratë të papritur mbrëmjen e sotme në studion e 'Të paekspozuarit', e cila tregon se protesta e 16...

Plas sherri/ Ilir Babaramo sulmon Rudina Xhungën: E kompleksuar dhe e frustruar, më kujton një jevgë! Portalin ta lexon vetëm burri

Përplasje virtuale mes Ilir Babaramos e Rudina Xhungës. E gjitha ka ardhur pas një shkrimi publikuar në dritare.net ku ironizohej Barbaramo...

Klani “Pronto” në ndihmë të sektit “Coca cola zero”

Nga: Ilir BABARAMO Dicka e padëgjuar kurrë më parë po ndodh në Prishtinë. Dy tre vetë nga establishment drejtues i Vetëvendosjes kërkojnë që ose...

Përplasja e Ramës me Top Channel, Babaramo s’përmbahet: Gjallesë mosmirënjohëse, nuk flisje me Tanin para se të vdiste, sot bën si Berisha për Azemin

Rama do vazhdojë të jetë krijesa më mosmirënjohëse. Sinjalet nga eountarage I tij janë të tilla se në qendër të sulmit do jenë...

Basha “pushton” ekranet, detyron Babaramon të zhvendosë emisionin

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do shfaqet sot në mbrëmje në dy televizione. Emisioni “5 pyetje” nga gazetari Ilir Babaramo ka sot të...


Lajmet e fundit