Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Ilir Babaramo

Rama braktisi intervistën, Erion Braçe sulmon gazetarin: Rasti kur llafet e rrugës shiten për fakte dhe klientelizmi shitet për gazetari

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emsiionin “5 pyetje nga Babaramo” me gazetarin Ilir Babaramo, por e ka braktisur...

VIDEO/ Rama heq mikrofonin dhe braktis intervistën: Herën tjetër kur flet me kryeministrin, pyet kryeministrin. Kjo ishte pika që përmbysi kupën e kësaj nate

Kryeministri Edi Rama ka braktisur intervistën me gazetarin Ilir Babaramo, pasi nuk i kanë pëlqyer pyetjet e këtij të fundit.Gazetari e pyeti Ramën për...

Gazetari ia thotë në sy Ramës: Në “darkën e ngjalave” i ke kërkuar falje Ilir Metës, e konfirmon Leonard Koka; kryeministri: Unë jam qenie...

Gazetari Ilir Babaramo mbrëmjen e sotme ka të ftuar në emsionin e tij kryeministrin Edi Rama, të cilin e ka pyetur edhe për darkën...

“U largua në mënyrë të beftë”, Rama heq mikrofonin dhe braktis intervistën me Babaramon

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme do të jetë i ftuar në “5 pyetja nga Babaramo”, ku do të flasë për zgjedhjet e 25...

Zv.ministri Kadia ‘sherr’ në studio me Babaramon: Ja përgjysmove ti gazetarëve rrogën në kohë pandemie? Çfarë kërkon tani?

Zëvendës ministri i Financave Besart Kadia është përplasur sot në studion e “Open” me gazetarin Ilir Babaramo, lidhur me protestën që kanë ndërmarrë përsipër...

‘Për Bashkimin dhe ëngjëllin e tij mbrojtës’, gazetari prek me fjalët për Finon: Babai i vdiq 3 muaj para se të lindte, nëna e...

Gazetari i njohur Ilir Babaramo, ka bërë një shkrim prekës për ndarjen nga jeta të deputetit socialist Bashkim Fino. Ai shkruan për Finon se ai...

Përplasja me gazetarin, Bleona Qerreti ‘shpërthen’ në emision: Nuk zuri mend 20 vite pasi ia thyen dhembët, është shumë i vogël që të merrem...

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qerreti pak ditë më parë u përfshi në një përplasje virtuale me gazetarin Ilir Babaramo, pasi ky i fundit...

‘Trump zdërhallej me haremin e BLEONAVE!’ Këngëtarja i kthehet ashpër gazetarit: FU*K YOU BABARAMO! Je një mashkull pa… (E PLOTË)

Këngëtarja Bleona Qerreti ka pasur një përplasje të fortë me gazetarin Ilir Babaramo. Kujtojmë se gjatë një shkrimi për presidentin e...

Babaramo: Kohë e çmendur! Shuhen yje, shkëlqejnë baxhella

“Kohë e çmendur! Shuhen yje, shkëlqejnë baxhella. I dehur jam”. Kështu shkruan gazetari Ilir Babaramo në një status në facebook. Babaramo...

‘Fushata po bëhet me makina e njerëz të armatosur’, Eni Vasili i pret hovin Babaramos: Ti po thua që Blendi Klosi ka njerëz të...

Gazetari Ilir Babaramo ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme duke thënë se fushata tani po bëhet me makina dhe njerëz të...

Lajmet e fundit