Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

ilir allkja

Disa pyetje dhe përgjigje për CORONAVIRUSIN që duhet t’i dini

Përhapja e shpejtë e virusit COVID-19 ka ndezur alarm në të gjithë botën. Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) e ka deklaruar këtë shpërthim të...

E shkarkuan nga detyra, mjeku i QSUT publikon foton e drejtorit të Urgjencës me Ramën: Më akuzojnë se unë ngatërrokam brufenin me cortikosteroidet, kam...

Ilir Allkja, mjek në QSUT u shkarkua nga detyra pa asnjë motivacion, siç u shpreh ai edhe në një intervistë për newsbomb.al. ...

Lajmet e fundit