Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

ilir allkja

U shkarkua se shkeli etikën në punë, Gjykata vendos për fatin e mjekut Ilir Allkja: Vendim i paligjshëm

Gjykata e ka cilësuar si të paligjshme vendimin për shkarkimin e mjekut të Urgjencës Kombëtare pranë QSUT-së, Ilir Allkja. Allkja u shkarkua nga detyra më...

Mjeku i njohur e pranon “live” në emision: Edhe unë kam marrë bakshish, nuk kam as frikë dhe as turp

Mjeku i njohur Ilir Allkja ka deklaruar se "nuk ka doktor që nuk ka marrë një pagesë për shërbimin mjekësor që ka ofruar." Ai u...

Mjeku Allkja: 50% e doktorëve do arrestoheshin nëse do kishte persona të infiltruar

Mjeku, Ilir Allkja thotë se nëse do inflitrohen njerëz  për t’iu dhënë parave doktorëve, 50% e tyre do të arrestoheshin. Ai i referohet rastit...

Nuk u zgjodh anëtar i Këshillit të PD, mjeku Allkja në mëdyshje: Nuk arrij të kuptoj nëse s’më votuan apo numërimi i votave…

Mjeku Ilir Allkja është në mëdyshje pasi nuk arriti të zgjidhet anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike. Përmes një reagimi në rrjetet sociale ai...

Mjeku Ilir Allkja SHPËRTHEN pas kandidimit të Najada Çomos: Në kulmin e pandemisë, ky kryeministër ose i flak në rrugë mjekët, ose i bën...

Mjeku Ilir Allkja ka reaguar pas lajmit se shefja e Spitalit Infektivë do të kandidojë për deputete në listat e PS-së. ...

Mjeku Artan Koni i del në mbrojtje Ilir Allkjas: Ai se ka problem se u pushua nga puna se nesër shkon në Gjermani, halli...

Pas shkarkimit nga puna të mjekut të Urgjencës Kombëtare pranë QSUT-së, Ilir Allkjas disa nga kolegët e tij i kanë dalë në mbrojtje. ...

Mjeku i del në mbrojtje kolegut që u pushua nga puna dhe krijon peticionin online, bën thirrje për protesta dhe grevë urie për Ilir...

Mjeku i del bë mbrojtje kolegut që u pushua nga puna dhe krijon peticionin online, bën thirrje për protesta dhe grevë urie për Ilir...

U pushua nga puna, mjeku Allkja akuza kolegëve: Janë partizanë të përzgjedhur nga politika, i mëshiroj ata që firmosën largimin tim nga puna

Mjeku i Urgjencës Kombëtare pranë QSUT-së Ilir Allkja u shkarkua nga detyra e tij për shkak të shkeljes së etikës në punë. ...

‘Pacientët kanë frikë të shtrohen në spitale’, mjeku Ilir Alkja denoncon: S’ka protokoll për trajtimin në ambulancë, arsyeja është se nuk ka vende të...

Mjeku i Urgjencës Ilir Allkja është shprehur i shqetësuar me faktin se pacientët e infektuar me koronavirus hezitojnë të trajtohen në spitale. ...

‘Po e mbajmë pacientin në gjendje kritike në ambulancë’, mjeku thirrje Komitetit të Ekspertëve: Nuk ka më vende në spital, presim të vdesë ndonjë...

Mjeku i Urgjencës Kombëtare Ilir allkja me anë të një postimi në rrjetet sociale i ka bërë thirrje Komitetit teknik të Ekspertëve që të...

Lajmet e fundit