Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

ilion

Kultivuan kanabis me vlerë 9.5 milion stërlina, shpallen fajtorë dy shqiptarët (EMRAT)

Dy shqiptarë janë shpallur fajtorë, pasi akuzohen për prodhim dhe shitje kanabisi. Orges Rizaj, 28 vjeç dhe Agustin Grembi, 26 vjeç, u kapën nga policia...

Lajmet e fundit