Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

ilias drikos

Zhduket prej 10 ditësh i riu grek, dyshohet të jetë marrë peng nga trafikantët shqiptarë

Një 35-vjeçar grek është zhdukur prej 10 ditësh në kufirin pranë Shqipërisë dhe dyshohet se ngjarja ka lidhje me rrjetin e trafikut të drogës...

Lajmet e fundit