Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

ilegalisht

U fut ilegalisht në Greqi, shqiptari në telashe me drejtësinë pas akuzave për ngacmim seksual

Një i ri shqiptar, i cili jetonte ilegalisht në Greqi akuzohet se ka sulmuar seksualisht një grua greke me banim në Kos. Mësohet se...

Të fshehur në kuti, kapen katër shqiptarë brenda një kamioni për në Britani (FOTO+EMRA)

Katër emigrantë shqiptarë, janë kapur nga policia e emigracionit teksa po përpiqeshin të kalonin ilegalisht kufitrin për në Britani të futur në disa kuti....

Kaluan kufirin ilegalisht, kapen 5 refugjatë nga Siria dhe Iraku, 4 prej tyre në Tiranë

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit policia shqiptare ka ndaluar 5 refugjatë në pikat kufitare të vendit. Në Tiranë është ndaluar...

Lajmet e fundit