Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

ilda bejleri

Nga “përplasje e rëndë” te “fërkim pa prekje” me makinën, si është e vërteta e aksidentit të Ilda Bejlerit?

Mediat ditën e sotme raportuan se moderatorja Ilda Bejleri përplasi rëndë një grua, kalimtare pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë. Gazetarja...

Aksidenti ku dyshohet se u përfshi Ilda Bejleri, reagon Policia: Po punojmë për identifikimin dhe kapjen e mjetit

Policia e Shtetit reagon zyrtarisht për aksidentin e ndodhur mesditën e sotme në afërsi të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, në Bulevardin Gjergj Fishta....

Ilda Bejlerit nuk i del e keqja me Shakohoxhën, e thumbon keq: S’e di ç’a profesioni ka menaxher, brigadier… (VIDEO)

Largimi i Ilda Bejrit nga Digitalb pas 11 vitesh karrierë në këtë format u shoqërua me bujë të madhe, po aq edhe kalimi në...

Pasi u largua nga Digitalb, Ilda Bejleri zbulon emisionin e njohur që do të prezantojë

Ditët e fundit moderatorja Ilda Bejleri ka qenë në qendër të mediave, për shkak të largimit nga Supersport pas 11 vitesh. ...

Sherri me Shakohoxhën, komentatorja sportive del në mbrojtje të Ilda Bejlerit: Kur shef je vetë…

Ditët e fundit në qendër të mediave ka qenë sherri i moderatores Ilda Bejleri me Dritan Shakohoxhën. Ky i fundit është...

Zbulohet prapaskena e sherrit me Shakohoxhën, kush është moderatorja që largoi nga puna Ilda Bejlerin

Largimi nga ‘’Digitalb’’ pas 11 vitesh i moderatores dhe gazetares Ilda Bejleri natyrisht që e ka një shkak, të cilin kanë kureshtje ta dinë...

Tjetër ‘braktisje’ në Digitalb, pas Ilda Bejleri largohet edhe një moderatore e njohur

Pas moderatores Ilda Bejleri, një tjetër moderatore e njohur ka vendosur të largohet nga Digitalb. Bëhet fjalë për Jonida Vokshin, e...

MË NË FUND/ Pas FOTOVE seksi, Ilda Bejleri zbulon se me kë po i kalon pushimet

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri, ditët e fundit, ka qenë në qendër të mediave për shkak të largimit të saj nga platforma ‘Super Sport’....

Lajmet e fundit