Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

ilda bejleri

Ilda Bejleri injoron Enkeleida Zeikon dhe Hygerta Sakon: Janë model i vjetër, nuk më pëlqen t’i kopjoj

Ilda Bejleri ka folur për karrierën e saj në botën e medias, pasi ishte e ftuar në emisionin “Rudina”. Gazetarja e Supersport, tregoi edhe...

Gazetarja sexy e Supersportit lë pa fjalë fansat, bën dhe “filozofen”: Nga të tilla femra nuk iket asnjëherë

Ilda Bejleri vazhdon të postojë foto provokuese në Instagramin e saj, të cilat jo pak herë lënë “pa frymë” ndjekësit e saj. ...

Shihni çfarë rrotullimi bën Ilda Bejleri pasi është bërë gati…(VIDEO)

Ilda Bejleri është një ndër gazetaret më “seksi” sportive. Pasi është rregulluar në qendrën, moderatorja ka postuar një video në Instagram...

Mes futbollistëve, por ende singel?! Ankohet Ilda Bejleri: Na latë pa martuar

Prej 10 vitesh punon në lëmin e gazetarisë sportive, por prej shumë kohësh ajo është e pranishme edhe në faqet e gazetave rozë, për...

Ilda Bejleri në Milano, të gjithë syte te këmbët e saj

Bukuroshja e ekranit Ilda Bejleri këtë ditë me diell po e shijon në Milano, në Itali nga ku ka shkrepur edhe këtë foto. ...

Lajmet e fundit