Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

ilda bejleri

Vetëm pak ditë pas lindjes, Ilda Bejleri shfaqet në super formë (FOTO)

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë para pak ditëve. Ajo solli në jetë vogëlushen e quajtur Siena dhe tashmë...

U bë nënë për herë të parë, Ilda Bejleri publikon foton e vajzës së porsalindur

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri është bërë nënë e një vajze për herë të parë. Moderatorja solli në jetë një vajzë të cilën e ka...

Ilda Bejleri bëhet nënë për herë të parë, zbulohet gjinia dhe emri bebit

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë. Bëhet me dije se moderatorja ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën...

Moderatorja në pritje të ëmbël, ja si e ka ndryshuar nuri i shtatzanisë Ilda Bejlerin (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Ilda Bejleri, ndodhet në pritje të ëmbël për t’u bërë nënë për herë të parë. Më herët bukuroshja e ekranit ka...

“Sa nur i bukur”, Ilda Bejleri publikon foto me barkun e rrumbullakosur

Pas një periudhe të gjatë spekulimesh, moderatorja e njohur e ekraneve shqiptare, Ilda Bejleri "konfirmon" me anë të një fotoje të hedhur në Instagram,...

1 vit larg ekranit, moderatorja e sportit përgatit rikthimin: Për Europianin do të…

Moderatorja Ilda Bejleri la televizionin 1 vit më parë. Si duket, ajo do rikthehet shumë shpejt në ekran, e këtë gjë e ka paralajmëruar...

Puthje dhe përkëdhelje, çfarë po ndodh mes Ilda Bejlerit dhe stilistit të njohur

Stilisti i njohur Joni Peçi ka promovuar së fundmi krijimin më të ri të veshjeve që u reklamuan nga miqtë e tij më të...

‘Prit o prit ti, te krevati direkt…’, Ilda Bejleri tregon me kë fle natën: Krevati im është dy me dy, kështu që…

Ilda Bejleri ka treguar se është frikësuar shumë nga koronavirusi, aq sa e ka kaluar pothuajse të gjithë kohën në karantinë. ...

‘Zonjë, shpresoj të të kenë ardhur mendtë’, Ilda BEJLERI ‘lë nam’: Ke mashtruar, s’të jap asnjë lek (REAGIMI PASI E PËRPLASI ME MAKINË)

Ilda Bejleri ka reaguar sërish për aksidentin e djeshëm ku përplasi me makinë një kalimtare pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës. ...

Gruaja tha: Më hodhi 2 metra tutje! HABIT Ilda Bejleri: Nuk mbaj përgjegjësi për njerëzit që rrëzohen në rrugë (REAGIMI I PLOTË)

63 vjeçarja Elketa Gjuzi e cila u përplas mesditën e djeshme nga Ilda Bejleri në zonën e Myslym Shyrit, pranë urës së Drejtorisë së...


Lajmet e fundit