Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

ild

Bledi Çuçi bëri fajtor gjykatësit që lirojnë kriminelët, reagon ILD: Sa herë duhen marrë publikisht përgjegjësitë, nuk respektohet pavarësia e institucioneve të drejtësisë

Inspektori i Lartë i Drejtësisë ka reaguar menjëherë pas deklaratës së ministrit të Brendshëm Bledi Çuçi, i cili gjatë një konference për media, drejtoi...

Përmbaruesit ironizojnë gjyqtarët shqiptarë: Sa karburant plazhi harxhojnë me kartat e KED apo MD? Imagjinoni një BKH që mat kilometrat…

Dhoma e Përmbaruesve Privatë ironizon gjyqtarët shqiptarë lidhur me shpenzimet për udhëtime private që ata mund të bëjnë, por duke i faturuar në emër...

Qeveria “shënjestron” gjyqtarin Elidon Papazisi: Po jep vendime për të mbrojtur ndërtimet pa leje, KLGJ të marrë menjëherë masa (LETRA)

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi u është drejtuar me një letër-kërkesë Inspektorit të Lartë të Drejtësisë (ILD), Këshillit të Lartë Gjyqësor (KLGJ) dhe dijeni...

“Paradë mode në korridoret e Gjykatës”, nis mbledhja e KLGJ për Enkeleda Kapedanin, Metani: Qëndrimi i saj në detyrë deskrediton rëndë figurën e magjistratit

Ka nisur seanca dëgjimore për procedimin disiplinor të kërkuar nga Inspektori i Lartë i Drejtësisë Artur Metani, për gjyqatren e Elbasanit Enkeleda Kapedani. Metani në...

Paradë mode në korridoret dhe zyrën e Gjykatës, Enkeleda Kapedani “zbulon” kush ia ka publikuar videot skandaloze në “Tik Tok”: Mund t’i kenë hedhur…

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani, pritet që ditën e hënë, më 7 qershor të dalë para Këshillit të Lartë të Drejtësisë për t’u njohur...

KLGJ-ja fut në rend dite gjyqtaren e “Tik Tokut”, caktohet relatori, Inspektoriati kërkoi shkarkim nga detyra

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka futur në rend dite çështjen e gjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, e cila u bë virale në rrjete sociale...

“Diskreditoi figurën e gjyqtarit”, ILD kërkon pezullim dhe shkarkim të Enkeleda Kapedanit, dorëzon kërkesën në KLGJ pas videove “skandaloze” në Tik Tok

Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani ka dorëzuar në KLGJ kërkesën për pezullim dhe shkarkim nga detyra të magjistrates së Elbasanit, Enkeleda Kapedani....

ILD nis ekip të posaçëm në Gjykatën e Elbasanit, do fotografojë ambientet ku bënte sfilatë kryetarja

Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë do të nisë një ekip të posaçëm në Gjykatën e Elbasanit, pas publikimit të videove në media sociale ku...

U bë gjyqtare me dekretin e Bujar Nishanit, Enkeleda Kapedani pret të futet në vetting: PASURIA iu “zvogëlua” ndërsa në detyrë vetëm rritej

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, ka zënë faqet e para të të gjitha mediave. Videot e saj në Tik Tok duke bërë...

U ofendua nga NEWSBOMB për foton me syze dielli, por gjyqtarja “bombë” e Elbasanit nuk ndalet me VIDEO PROVOKUESE në Tik Tok (S*ksi dhe...

Nuk bëhet fjalë për ndonjë modele! Personi që shikoni në foton e mësipërme është Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, ndër njerëzit me...

Lajmet e fundit