Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

ikona e televizionit

E TRISHTË/ Shuhet ikona e televizionit dhe gazetarisë sportive, Vladimir Grillo ndahet nga jeta në moshën 74 vjeçare

Një lajm i trishtë vjen pasditen e sotme, ku mësohet se është ndarë nga jeta në moshën 74 vjeçare ikona e komentimit të ndëshjeve...

Lajmet e fundit