Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

TAG

ikmt

IKMT shkarkon dy punonjësit për korrupsion: Do ketë ndjekje penale

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka shkarkuar dy punonjës për “korrupsion në krye të detyrës”. Aneld Këndezi dhe Bledar Pullazi...


Lajmet e fundit