Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

ikja e pirro manit

Mirush Kabashi tregon amanetin e Pirro Manit: Vendosi një buqetë të madhe me lule te gërmadhat e Teatrit; Fjalët për bashkëshorten Pavlina: Po jetoj...

Aktori i njohur i skenës Mirush Kabashi ka treguar amanetin e fundit që regjisori i madh Pirro Mani ka lënë një muaj para se...

Yllka Mujo dhe Piro Milkani për ndarjen nga jeta të kolegut Pirro Mani: Dashnor i palodhur i së bukurës! I dha dinjitet trupës së...

Aktorja Yllka Muajo dhe regjisori Piro Milkani ka folur ndarjen nga jeta të të madhit Pirro Mani. Ky i fundit mylli sot sot në...

Lajmet e fundit