Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

ikin drejtore e shefa

Ndryshimet në Policinë e Shtetit, Gledis Nano firmos largimet e para, drejtorë, shefa komisariatesh dhe sektorësh të rendit e sigurisë

Drejtori i ri i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka firmosur urdhrin e parë për ndryshimet në organizatën të cilën ai e drejton. Burime...

Lajmet e fundit