Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

iken nga emisioni

VIDEO/ Rama heq mikrofonin dhe braktis intervistën: Herën tjetër kur flet me kryeministrin, pyet kryeministrin. Kjo ishte pika që përmbysi kupën e kësaj nate

Kryeministri Edi Rama ka braktisur intervistën me gazetarin Ilir Babaramo, pasi nuk i kanë pëlqyer pyetjet e këtij të fundit.Gazetari e pyeti Ramën për...

Lajmet e fundit