Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Ija

Bes Kallaku “kurorëzon” Mbretëreshën e re

Mbretëresha Elizabeth II humbi jetën më 8 shtator dhe vdekja e saj trishtoi mbarë botën, sigurisht edhe qytetarët shqiptarë, e sidomos ata të Hasit,...

Në 83-vjetorin e ditëlindjes, Bes Kallaku bën urimin e veçantë për gjyshen: Urime Ija e të gjithë shqiptarëve!

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, ka uruar sot një nga personat më të shtrenjtë, gjyshen e tij Ijen. Në 83-vjetorin e ditëlindjes së...

‘Do t’i shkoj Presidentit se më ka ardhur’, Ija e Besit konfirmon pjesëmarrjen në tubim, Presidenti shpërndan videon: Mirësevjen nesër në Besëlidhjen tonë historike...

Tubimit të ditës së nesërme të thirrur nga Presidenti Meta do t'i bashkohet edhe gjyshja e Bes Kallakut, Ija. Në një...

Xum Allushi i imitoi Ijen, i kthehet Bes Kallaku: Tronglli jot…

      View this post on Instagram     Ija me gjona bio A post shared by...

Ija mbush 80-vjeç, Bes Kallaku nxjerr pamjet nga festa, torta epike (FOTOT)

Ajo është një nga gjyshet më të famshme në Shqipëri. E kemi fjalën për Ijen, gjyshen e aktorit të humorit,...

Ija e Bes Kallakut bën 80 vjeç, familjarët i realizojnë festën surprizë (VIDEO)

Gjyshja e  Besit, Ija që të gjithë e njohim festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin. Nipi dhe njerëzit e saj të...

Besi për vizitë te Ija, publikon VIDEON: Nuk i mbyllet goja

Bes Kallaku është një ndër aktorët më të komentuar, ndërkohë që me humorin e tij ka bërë mjaft të njohur edhe gjyshen e tij,...


Lajmet e fundit