Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

igumenice

Pas ndërhyrjes së minatorëve të Igumenicës, qeveria greke merr VENDIMIN, hap më 7 qershor doganën e Qafë Botës

Qeveria greke ka vendosur që nga data 7 qershor të hap pikën doganore të Qafë Botës. Ky vendim është marrë pas kërkesës së bërë nga...

Dogana Qafë Botë e mbyllur, Bashkia Finiq i bën kërkesë Greqisë për ta hapur (2 pikat ku kalohet)

Dogana Qafë Botë është bllokuar nga Greqia, në kuadër të masave të marra kundër përhapjes së Covid.   Kësisoj Bashkia Igumenicë...

VIDEO/ U mbush në Shqipëri, fugoni plot me kanabis kapet në Igumenicë. Arrestohet 52-vjeçari grek dhe…

Policia greke në Igumenicë ka vënë në pranga një 52-vjeçar grek, shofer i një fugoni të mbushur me marijuanë. Gjithashtu është...

‘Po ikim për të festuar Shën Valentinin’, arrestohet çifti shqiptar në Igumenicë me 15 kilogram marijuanë

Një çift shqiptar është arrestuar dje në Greqi me 15 kilogram marijuanë. Sipas informacioneve, policia greke ka ndaluar një mjet që...

Arrestohet shqiptari në Igumenicë, kapet me 4 kg marijuanë (DETAJE)

Një shtetas shqiptar është arrestuar ditën e sotme pranë kufirit greko-shqiptar në Igumenicë. Mësohet se shqiptari ende i paidentifikuar u kap...

Tentuan të trafikonin 102 kg drogë, arrestohet greku dhe shqiptari në Igumenicë

Policia greke ka kapur ditën e sotme 102 kilogram drogë dhe ka arrestuar dy persona në Igumenicë. Mësohet se në pranga...

Transportonin në këmbë tre çanta me drogë, arrestohen dy shqiptarët në Igumenicë

Policia greke ka vënë në pranga ditën e sotme 2 shqiptarë dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi u kapën me drogë. ...

Kapen me 9 kg drogë, arrestohet shqiptari dhe greku në Igumenicë

Arrestohet 21-vjeçari shqiptar dhe 63-vjeçari grek në Igumenicë. Greku dhe shqiptari, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije, u...

Kapet marijuanë në Igumenicë, pranga 2 trafikantëve shqiptarë

Kapen 8 kg marijuanë në stacionin e autobusëve në Igumenicë. Mediet greke raportojnë se sasia e lëndës narkotike iu gjet...

Lajmet e fundit