Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

igli madani

Dje mbyllën sytë përgjithmonë, 4 anëtarët e familjes Gushi përcillen sot për në banesën e fundit

Eduarti, Silvana, Anasatasia dhe Eva Gushi, do të përcillen sot për në banesën e fundit. 4 anëtarët e familjes nga Patosi, mbyllën sytë përgjithmonë...

Të rinj me Mercedesa që nuk pyesin as për Policinë, VIDEO: Me fenelina dhe “leje speciale në xham” parakalojnë patrullën në krah të kundërt

Aksidenti tragjik me 4 viktima dje në autostradën e Vlorës, ka shkaktuar një reagim të gjerë të opinionit publik, për ata të rinj që...

Shkaktoi aksidentin tragjik me vdekjen e 4 anëtarëve të familjes Gushi, Igli Madani ishte proceduar më parë për aksident me plagosje, i hetuar edhe...

Igli Madani ishte shoferi i “Audi-t” që shkaktoi aksidentin tragjik në aksin Fier-Vlorë, ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes Gushi, mes tyre edhe...

Arrestohet IGLI MADANI, 22-vjeçari dyshohet se shkaktoi aksidentin me vdekjen e katër anëtarëve të familjes Gushi

Policia e Vlorës arreston Ilgi Madanin, 22-vjeçarin që dyshohet se është shkaktari i aksidentit fatal që i mori jetën katër anëtarëve të familjes Gushi. Njoftimi...

Me shpejtësi skëterrë në autostradën e Vlorës, mori para makinën e familjes Gushi, ky është Audi luksoz i Igli Madanit (FOTO)

Igli Madani raportohet se ka qenë shoferi i mjetit Audi që shkaktoi aksidentin tragjik sot në autostradën e Vlorës. Në rrjetet sociale janë dhe...

Lajmet e fundit