Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

IDM

Bregu kritika Bashës dhe Berishës: Këmbana po bie fort

Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka reguar pas publikimit të sondazhit të zhvilluar nga Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësim, ku rezultonte se 59% e...

Sondazhi i “IDM”, shqiptarët besojnë NATO-n dhe BE-në, Kuvendi dhe partitë politike në nivelin më të ulët

Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësim (IDM) prezantoi të hënën gjetjet e sondazhit “Besimi në Qeveri” për vitin 2015. Gjetjet e sondazhit tregojnë nivel relativisht...

Lajmet e fundit