Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

identifikohen

Ishin të gëzuar që do ktheheshin në vendlindje, identifikohen 10 viktimat e aksidentit tragjik në Kroaci: Rruga për në Kosovë u pre në mes

E hëna në Kosovë ishte ditë zie, në nderim të viktimave të aksidentit me autobus në Kroaci ku humbën jetën 10 qytetarë dhe u...

Aksidenti tragjik, IDENTIFIKOHEN 7 viktima, të gjitha nga Gostivari (EMRAT)

Identifikohen 7 nga 14 viktimat e aksidentit tragjik në autostradën Shkup-Tetovë pasditen e djeshme.   Mediat maqedonase bëjnë me dije se...

Plagosja me armë zjarri e 35-vjeçarit, policia identifikon autorët

Policia e Shkodres ka identifikuar autorët e plagosjes së 35 vjeçarit një natë më parë në këtë qytet. Nga të shtenat...

Lajmet e fundit