Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Idajet Ismailaj

10 më të pasurit e Shqipërisë, këto janë “perandoritë” e ndërtimit, naftës dhe medias që ata zotërojnë

Fondacioni për Liri Ekonomike publikoi sot listën me 19 personat më të pasur në Shqipëri. Lista nuk kishte shumë ndryshime nga vitet e kaluara...

Lajmet e fundit