Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Icardi

Tenelovela nuk ka fund, Icardi braktis ndeshjen që të takojë Wandën, bukuroshja e pranon me avokatin

Icardi dhe Wanda duken që nuk do t’i japin zgjidhje shumë lehtë marrëdhënjes së tyre. Sipas mediave vendase mësohet se çifti do të takohet...

Wanda Nara konfirmon divorcin me Mauro Icardin (FOTO)

Wanda Nara dhe Mauro Icardi nuk janë më bashkë. Pas 9 vitesh martesë dhe shumë ulje-ngritjeve në jetën bashkëshortore, sulmuesi i Galatasaray dhe showgirl...

Nudo mbi shkëmbinj Wanda Nara feston ndarjen me Icardin, dalin fotot e nxehta

Wanda Nara është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe "tenelovela" e saj me futbollistin argjentinas, Mauro Icardi, e ka mbajtur...

Wanda merr fëmijët dhe braktis futbollistin, Icardi futet në depresion, fillon të shfaqë probleme mendore

Mauro Icardi dhe Wanda Nara, çifti më i përfolur i showbizit janë në një krizë dhe si duket kësaj rradhe situata është mjaft serioze. Nara...

La Maxi Lopez për Icardin, Wanda Nara me version të ri për ndarjen: Ai më tradhtoi

Vite më parë bëri bujë ndarja e Wanda Naras nga futbollisti Maxi Lopez. Arsyeja kishte të bënte me faktin se modelja Nara kishte nisur...

Inter në Champions, Icardi jep lajmin e ‘hidhur’ për Juventus-in

Skuadra e Inter-it vitin e ardhshëm do të luajë në Champions League pas një mungese prej 6 sezonesh. I kthyer nga...

Icardi dhe Perisic “gjynjzojnë” me përmbysje Romën në “Olimpico”

Pas një pjese të parë për tu harruar Inter e mbyll mbrëmjen në mënyrën më të mirë të mundëshme duke triunfuar 3-1 me Romën...

Interi vuan me Frosinonen, Icardi feston ndeshjen e 100-të me gol

100 ndeshje me fanellën e Interit dhe 50 gola të shënuar. Suksesi i Mauro Icardi duket se kanë eklipsuar problemet që skuadra tregoi sot...

Lajmet e fundit