Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

ibsen elezi

Ibsen Elezi “kërcënon” Bashën: I lehtë për t’u rrëzuar, Berisha ka influencë te demokratët në të gjithë Shqipërinë

Ish-kryetari i Partisë Demokratike në Kukës, Ibsen Elezi ka deklaruar sot se vendimi i kreut të PD-së Lulzim Bashës, për përjashtimin e Sali Berishës nga...

Grupimi për PD-në bën deklaratën e FORTË: Lulzim Basha po tenton të manipulojë zgjedhjet, kërkojmë të rikthehet në garë Ibsen Elezi (6 KËRKESAT)

Grupimi për Partinë Demokratike ka kërkuar ndryshimin e vendimit për të mos lejuar kandidimin e Ibsen Elezit për kreun e PD-së. Gjatë konferencës së tyre...

Ibsen Elezi bën deklaratën e papritur: Basha nuk shkon dot në Amerikë

Ibsen Elezi, kandidat i skualifikuar nga gara për kryetar i Partisë Demokratike, në një intervistë mbrëmjen e djeshme është shprehur se kreu i PD-së,...

Zbardhen DEBATET brenda PD-së/ Kush e skualifikoi Ibsen Elezin dhe kush ishte kundër Agron Shehajt; Vokshi i del në mbrojtje: Përse mos të kandidojnë?

Kryesia e Partisë Demokratike miratoi dje listën përfundimtare të kandidatëve për kryetarë. Kreu i PD Lulzim Basha mungoi pasi e konsideroi pjesëmarrjen e tij...

E skualifikuan nga gara për kryetar të PD, flet Ibsen Elezi: Ai ambient nuk pranon trupa të huaj, është shkelur e drejta e mendimit...

Ibsen Elezi, kandidat i skualifikuar nga gara për kryetar i Partisë Demokratike, thotë se emri i tij është hequr nga Kryesia pasi ka thënë...

Kryesia e PD e skualifikoi nga gara për kryetar të PD-së, reagon Ibsen Elezi

Ish-kryetari i Partisë Demokratike në Kukës, Ibsen Elezi, u skualifikua ditën e sotme nga Kryesia e PD nga gara për kryetar të partisë në...

Përjashtimi i Ibsen Elezit nga gara, reagon Edith Harxhi: Akt i rëndë për një parti të djathtë, këtë betejë do ta vazhdojmë si grup,...

Kandidatja për kreun e Partisë Demokratike, Edith Harxhi, ka reaguar pas skualifikimit nga gara të Ibsen Elezit nga Kryesia e PD-së.Me anë të një...

Zbulohet arsyeja pse Kryesia e PD skualifikoi Ibsen Elezin nga gara për kryetar partie

Ish-kryetari i PD në Kukës, Ibsen Elezi, është një nga kandidatët e skualifikuar nga Kryesia e Partisë Demokratike ëpr zgjedhjet e 13 qershorit, ku...

Zgjedhjet në PD, ZYRTARISHT Ibsen Elezi përballë Lulzim Bashës, dorëzon kandidaturën: Ditën e hënë ai s’duhet të jetë te zyra, vetëm kështu garantohen shanse...

Zytarish, Ibsen Elezi është në garë për kryetar të Partisë Demokratike. Ditën e sotme ai ka dorëzuar kandidaturën e tij pranë selisë blu dhe...

Pas Fatbardh Kadillit, Grupimi “Për PD-në” dorëzon kërkesën: Dy kandidatët tanë, Edith Harxhi dhe Ibsen Elezi garojnë për Kryetar Partie!

Grupimi “Për PD” ka depozituar në selinë blu kërkesën për garimin e Edith Harxhit dhe Ibsen Elezit si kandidatë për kryetar të Partisë Demokratike....

Lajmet e fundit