Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

ibrahim lici

Vrasja me plumb në gojë e Endri Mustafës në Shkodër, Prokuroria mbyll hetimet dhe kalon për gjykim dosjen ndaj Ibrahim Licit

Prokuroria ka mbyllur hetetimet dhe ka kaluar për gjykim dosjen ndaj Ibrahim Licit, i cili akuzohet si vrasës i së Endri Mustafës. Ngjarje e...

Vrasja me plumb në gojë e Endri Mustafës, Prokuroria e Shkodrës akuzon Ibrahim Licin, nëna thotë se ekzekutori është “Coli”

Dy vite nga vrasja me plumb në gojë e Endri Mustafës në Shkodër, prokuroria e këtij qyteti ka vendosur ti komunikojë Ibrahim Licit akuzën...

Prokuroria e Shkodrës gjen autorin: Shkresa “Tepër Urgjent” për Ibrahim Licin, u fotografua nga sekretarja jonë dhe doli në media! E pushuam

Sekretarja e Prokurorisë së Shkodrës rezulton se është personi që ka fotografuar shkresën nisur nga Tirana dhe me kategorizimin "Tepër Urgjent", për ndalimin e...

Shkresa “Tepër Urgjent” e nisur nga Prokuroria e Përgjithshme për Ibrahim Licin, nisin hetimet në Shkodër

Publikimi në media i dokumentit për Ibrahim Licin, që mban firmën e Olsi Dados, Drejtorit të Marrëdhënieve me Jashtë në Prokurorinë e Përgjithshme, ka...

Ibrahim Lici nuk është arrestuar, flet nga liria: Nuk kam lidhje me vrasjen e Endri Mustafës, fotot tregojnë jetën time në Turqi

Ibrahim Lici, i kërkuar nga drejtësia shqiptare si i dyshuar për disa krime të kryera në Shkodër, ka reaguar pas lajmit se është arrestuar...

Dokumenti: Ibrahim Lici arrestohet në Turqi, Interpol Tirana kërkon ekstradimin

Ibrahim Lici, i kërkuar nga drejtësia shqiptare si i dyshuar për disa krime të kryera në Shkodër, është arrestuar nga autoritetet në Stamboll, Turqi....

Në kërkim prej një viti për vrasjen e Endri Mustafës në Shkodër, Ibrahim Lici dyshohet se fshihet në Turqi

I shumëkërkuari Ibrahim Lici dyshohet se fshihet në Turqi, i akuzuar për vrasjen e Endri Mustafës në zonën  e Livadheve në maj të 2021. Bëhet...

Personat më të kërkuar në Shqipëri, Artan Hoxha: Ky është “Fantazma” që ekzekuton me dorën e majtë, është më i rrezikshmi nga të gjithë

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar mbrëmjen e sotme në "Opinion" listën e policisë me 5 personat më të rrezikshëm në Shqipëri. Ai është ndalur të...

MË TË KËRKUARIT NË SHQIPËRI/ Policia nxjerr FOTOT dhe kërkon NDIHMË: Ja ku të telefononi, ka shpërblim! Garantohet anonimati

Talo Çela, Laert Haxhiu, Jani Alia, Ibrahim Lici dhe Erjon Llapushi. Këta janë personat më të kërkuar të momentit në Shqipëri dhe Policia e...

Vrasja makabre e Endri Mustafës në Shkodër, policia merr në mbrojtje 15-vjeçarin që tregoi vrasësin (EMRI)

Policia e Shkodrës ka vendosur të marrë në mbrojtje 15-vjeçarin E.M., i cili tani ka marrë statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë. Ai konsiderohet si...

Lajmet e fundit