Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

ian

Uragani “Ian” shënon viktimën e parë, Biden del në konferencë URGJENTE

Viktima e parë është shënuar nga uragani Ian i cili ka goditur Floridën. Kanë qenë zyrtarët në Volusia County, në verilindje të Orlandos, Florida,...

VIDEO/ Uragani “pushton” Floridën, gazetarja merr masa, i vendos mikrofonit prezevativ për ta mbrojtur

Uragani “Ian”  tashmë ka “pushtuar” Floridën dhe të gjithë banorët me udhëzimet e autoriteteve kanë marrë masat e nevojshme. Ndërkohë, sipas mediave të huaja mësohet...

Lajmet e fundit