Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

i vrare

E rëndë në Fier, gjendet një person i vrarë me armë zjarri

Një 48 vjeçar nga fshati Suk 1, Roskovec është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij. Policia bën me dije se vdekja ka ardhur...

U gjet i vdekur brenda “Fiat-it” në Babicë, familjarët identifikojnë 25 vjeçarin e vrarë me plumb në kokë: Është nga Elbasani, jetonte në Tiranë!...

Xhuljan Bullari është 25 vjeçari që është gjetur i vrarë mëngjesin e sotëm në zonën e Babicës, në Vlorë. I riu është gjetur i...

Me një plumb në kokë dhe dy në trup, VIDEO: Kjo është makina ku u gjet i vrarë 25 vjeçari në Vlorë, pronare rezulton...

Një djalë 25 vjeç është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në Babicë të Vlorës, shkruan newsbomb.al. Ai nuk është identifikuar ende pasi nuk...

U gjet i vrarë me 3 plumba në kokë, arrestohen në Itali dy vrasësit e dyshuar të shqiptarit

Në prangat e autoriteteve italiane kanë rënë dy vrasësit e dyshuar të Avenir Hysaj, muratorit shqiptar 34-vjeçar, i cili u gjet i vdekur më...

I apasionuar pas kuajve, makinave luksoze dhe motorave; FOTO: Ky është 32 vjeçari i vrarë te Livadhet në Shkodër, familja e kërkonte prej 3...

Personi që shikoni në foton e mësipërme është Endri Mustafa, 32 vjeçari i gjetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Shkodër....

E rëndë në Shkodër, gjendet i vrarë me armë zjarri një person, trupi në zonën e Livadheve (EMRI)

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në Shkodër, i vrarë me armë zjarri. Viktima është gjetur në zonën e Livadheve në orët...

Ishte zhdukur prej disa ditësh, 18 vjeçari gjendet i vrarë në pyll

Një 18-vjeçar është gjetur i vrarë në pyll, pak ditë pasi ishte shpallur i humbur nga familjarët. 19 vjeçari Alex Davies...

I veshur sportiv dhe me çantë në kurriz, dalin FOTOT e Jurgen Kurtit pasi u qëllua me breshëri plumbash

Dalin fotot pas vrasjes së Jurgen Kurtit tre ditë më parë në kryeqytet. 26 vjeçar i cili ndërroi jetë menjeherë pasi...

E premtja e protestave, vritet një person dhe plagosen katër të tjerë

Mijëra palestinezë protestuan në disa zona të ndryshme të kufirit të Gazës, si vazhdim i protestave të quajtura “Marshi i Rikthimit” dhe që zhvillohen...

Lajmet e fundit