Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

i vdekur

Gjendet i vdekur shqiptari në Itali, dyshimet e para

Një 30 vjeçar shqiptar gjendet i vdekur në Itali. Shqiptari është gjendur i vdekur në shtëpinë e tij e dyshohet se...

Gjendet një person i vdekur në Sarandë, policia tregon shkakun

Një burrë 65 vjeç gjendet i vdekur në banesën e tij në fshatin Çukë, në Sarandë. Policia bën me dije se...

Gjendet i vdekur një person, ishte i gjakosur dhe kishte kishte shenja dhunë (EMRI)

Gjendet i vdekur një person në qytetin e Sarandës. Ngjarja e rëndë është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm....

Zjarr në një banesë në Lezhë, dyshohet për një të vdekur

Një zjarr ka përfshirë një banesë në fshatin Rrile të Lezhës. Brenda banesës në momentin e zjarrit ndodhej një i moshuar i...

Gjendet i vdekur në oborrin e shtëpisë një burrë në Himarë

Gjendet i pajetë një person në oborrin e shtëpisë së tij në Himarë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Shën Vasi....

Gjendet një person i vdekur te “Ushtari i panjohur” në Tiranë

Një person është gjendur i pajetë paraditen e sotme në kryeqytet. Personi i pajetë është gjetur në zonën e “Ushtarit të Panjohur” në...

Thellohet skandali, në “listën e zezë” që publikoi Rama renditet edhe një i vdekur

Ndonëse “lista e zezë” që u publikua ditën e djeshme nga kryeministri Edi Rama u prit me shumë replika dhe kundërshtime, duke i cilësuar...

Humbi jetën në Itali, xhaxhai i bën apel shtetit: Sillni trupin në Shqipëri, gruaja e tij ka humbur dy këmbët

Pëllumb Toro, i afërmi i Erjon Toros i ka bërë apel shtetit që të sjellin në Shqipëri trupin e pajetë. Eroni,...

Gjendet i vdekur në hotel ish-pjesëmarrësi i Big Brother

Producenti amerikan dhe pjesëmarrës në reality shoë Big Brother, David Gest, është gjetur i vdekur në hotelin “Four Seasons” në Canary Warf të Londrës....

Lajmet e fundit