Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

i vdekur

E rëndë në Korçë, gjendet një burrë i vdekur anës rrugës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një burrë është gjetur i pajetë anës rrugës. Bëhet me dije se në hyrje të fshatit...

I zhdukur prej 8 ditësh, gjendet i vdekur biznesmeni shqiptar në Greqi, ja kush e vrau

Biznesmeni shqiptar, Xhani Topalli, i cili prej tetë ditësh rezultonte i zhdukur është gjetur i pajetë në ishullin e Rodos në Greqi. Sipas mediave greke...

Të shtëna me armë zjarri pranë “Elbasan Arena”, raportohet për viktima (Pamje nga vendngjarja)

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në qytetin e Elbasanit, pranë stadiumit kombëtar "Elbasan Arena". Newsbomb.al mëson se në...

Gjendet i vdekur në banesë burri në Elbasan, dyshimet e para

Një 43-vjeçar në Elbasan është gjetur i vdekur në banësën e tij. Sipas njoftimi të policisë bëhet me dije se në lagjen “Beqir Dardha”, është...

Tronditen pushuesit në Durrës, 22 vjeçari gjendet i vdekur në breg të detit, dyshohet se ka pësuar infarkt

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesidtën e sotme në qytetin e Durrësit ku një 22 vjeçar është gjetur i pajetë në breg të...

37 vjeçari nga Fushë Kruja gjendet i vdekur në shtëpi, pak para mesnate

Një 37 vjeçar nga Fushë Kruja është i gjetur i pajetë në shtëpinë e tij. Trupi i të riut është konstatuar pak para mesnatës,...

Fotoja e tij u gjet në celularin e Dumanit/ Kush e planifikoi vrasjen e agjentit të krimeve, pse e donin të vdekur Krenar Guçen?!

Krenar Guçe është oficeri i Policisë i cili dyshohet se ishte vënë në shenjestër për t'u ekzekutuar nga vrasësi me pagesë Nuredin Dumani, shkruan...

Tronditen kalimtarët në Tiranë, gjejnë të vdekur një burrë në mes të rrugës

Një 65-vjeçar është gjetur i pa shenja jete në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se shtetasi B.M  është gjetur i pajetë në rrugën “Ali Shefqeti”...

Policia arreston shokun e Ilir Markut, pinë drogë bashkë dhe 36 vjeçari humbi ndjenjat, Mariglen Isufi e fshehu trupin në bunker

Mariglen Isufi, 28 vjeç, është arrestuar nga Policia e Tiranës dhe akuzohet për veprën penale "fshehja e kufomës". Mësohet se ky shtetas ka qenë...

Çfarë po ndodh në Pogradec? Familjarët gjejnë të vdekur në tualetin e shtëpisë të riun (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Pogradecit ku një 34-vjeçar është gjentur i pajetë. Burime për mediat bëjnë me dije se bëhet...


Lajmet e fundit